کد خبر : 4526

حدادی با اشاره به تأکیدات رهبر انقلاب:

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور معتقد است جریان تحریف در کشور به دنبال وارونه بیان کردن واقعیات بوده و قصد دارند علت مشکلات را عدم ارتباط با آمریکا جلوه دهند.

علی حدادی، با اشاره به فرمایشات مهم رهبر معظم انقلاب درباره عدم مذاکره با آمریکا و عدم اعتماد به اروپایی ها گفت: استکبار جهانی در برجام صرفا به فکر منافع خود و به دنبال بازی برد-باخت بود، آنها به دنبال حذف نفوذ ایران و از بین بردن جبهه مقاومت بوده و تنها دلیل دشمنی آنها با جمهوری اسلامی نیز همین موضوع است.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه عدم اعتماد به دشمن باید به عنوان یک استراتژی باشد، عنوان کرد: اروپایی ها طی هر مذاکره به ما وعده هایی دادند که هیچ امتیازی برای ما نداشت اما به همان ها هم عمل نکردند.

وی در ادامه با بیان اینکه اروپایی ها تفاوتی با آمریکا ندارند، افزود: مقاومت و خودکفایی مهم ترین سلاح برای مقابله با زیاده خواهی کشورهای مستکبر است، کشورهایی که از هیچ سرمایه گذاری برای حمایت از عوامل نولیبرال خود در کشور جهت براندازی و ضربه به نظام دریغ نکردند.

حدادی ادامه داد: جریان تحریفی که رهبر معظم انقلاب از آن یاد کردند به دنبال تحریف واقعیات کشور است تا آن را به شکل مردابی نشان دهد و علت مشکلات آن را عدم ارتباط با آمریکا بیان کند.

وی افزود: تمام اینها در حالی است که در کشور ظرفیت های بسیاری در حوزه کشاورزی، دامداری، صنعت، معدن و غیره داریم با حضور جوانان متخصص و دانشمند داریم که باعث توسعه این حوزه ها شده و دولت با حمایت از شرکت های دانش بنیان توانسته است تا حدود زیادی تحریم ها را جبران کند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی اتکای به نفس چیزی است که از تحریم کسب کرده ایم، خاطرنشان ساخت: ظرفیت جوانانی را در مدت تحریم کشف کردیم که بسیار با انگیزه بوده و می توانند مشکلات کشور را با اعتماد به این قشر از میان برداریم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی