کد خبر : 4490

رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس:

رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس در جریان بازدید از شرکت بهداشتی دکتر عبیدی گفت: مجلس از فعالیت‌های دانش‌بنیان و خودکفایی در تولید مواد اولیه با همکاری خبگان کشور، حمایت می‌کند.

 سیدناصر موسوی لارگانی رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس شورای اسلامی به همراه هیأت رئیسه این فراکسیون، با توجه به اهمیت صنایع بهداشتی و قرارگیری محصولات این حوزه در سبد کالاهای ضروری خانوار به دلیل شیوع ویروس کرونا، جهت بررسی میدانی مسائل و دغدغه‌های صنفی این رسته‌های تولیدی، از شرکت بهداشتی دکتر عبیدی که یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان محصولات بهداشتی در کشور است، بازدید کردند.

در این نشست تخصصی که با حضور سیدناصر موسوی لارگانی رئیس و اقبال شاکری نایب‌رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس شورای اسلامی و همچنین رضا گرزین مدیرکل آموزش‌های فنی حرفه‌ای استان تهران و علیرضا احمدیان، دبیر اجرایی فراکسیون کارآفرینان مجلس برگزار شد، بازدید جامعی از خط تولید انواع محلول‌های ضد عفونی‌کننده «افروز» و سایر تولیدات شرکت بهداشتی دکتر عبیدی صورت گرفت.

 
بازدید موسوی لارگانی از شرکت عبیدی

موسوی لارگانی در تشریح نتایج این بازدید گفت: فراکسیون کارآفرینان مجلس شورای اسلامی با بهره‌مندی از مشورت‌های راهبردی کارآفرینان و متخصصان صنایع مختلف بر حل هرچه سریع‌تر و موثرتر موانع ساختاری، مدیریت نوسانات ارزی، کاهش بروکراسی‌های زائد اداری و مشکلات کارآفرینان کشور، نقش فعال‌ تری ایفا خواهد کرد تا با استفاده از خرد جمعی صاحب نظران، موانع موجود بر سر راه توسعه کارآفرینی و اشتغال در کشور کاهش یابد.

رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در این نشست ۲ ساعته، فهرستی از موانع کسب و کار و تولید، استخراج شد، عنوان کرد: همچنین بر حمایت از جنبه‌های دانش‌بنیان و خودکفایی در تولید مواد اولیه با همکاری دانشمندان و نخبگان کشور و افزایش تعامل میان شرکت‌های تولیدی با شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های کشور تأکید شد.

 
بازدید موسوی لارگانی از شرکت عبیدی

به گزارش خانه ملت، در جریان این بازدید مدیران اجرایی، مسئولان فنی و تخصصی این شرکت به بیان مشکلات، فرصت‌ها و زمینه‌های توسعه کارآفرینی و اشتغال این صنعت پرداختند.

مسقطی، مدیر تحقیق و توسعه شرکت بهداشتی دکتر عبیدی، در خصوص کیفیت محصولات توضیح داد و تاکید کرد که تمام تولیدات این شرکت از استانداردهای جهانی برخوردار است.

 
بازدید موسوی لارگانی از شرکت عبیدی

علی نقیب رئیس هیات مدیره شرکت بهداشتی دکتر عبیدی به عنوان میزبان این بازدید، فردی است که برای نخستین‌ بار دپارتمان تولید محصولات آرایشی ارگانیک را در ایران راه‌اندازی کرده است. شرکت بهداشتی دکتر عبیدی، در حال حاضر تنها شرکتی است که مجوز صدور محصولات آرایشی ارگانیک را در کشور دریافت کرده است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی