کد خبر : 4482

نوروزی مطرح کرد

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس بر لزوم حل مشکلات شبکه آبرسانی و فاضلاب حوزه انتخابیه خود تاکید کرد.

حسن نوروزی در خصوص مشکلات شبکه آبرسانی در حوزه انتخابیه خود گفت: متاسفانه شبکه های آبرسانی در شهرستان های بهارستان و رباط کریم به دلیل فرسودگی نیازمند رسیدگی وزارت نیرو و شرکت آب و فاضلاب است و فرسودگی های موجود در کیفیت آب آشامیدنی تاثیر گذاشته و باعث پایین آمدن سطح کیفی آن گذاشته است.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: مجلس در بودجه سال جاری اعتبارات خوبی برای برای رسیدگی به شبکه های آبرسانی و فاضلاب شهرها و نقاط مختلف کشور تخصیص داده که لازم است دولت در سریعترین زمان ممکن نواقص موجود را برطرف کرده وشبکه های آبرسانی و فاضلاب را در تمام نقاط کشور تقویت کند.

وی افزود: بوی نامطبوع فاضلاب در برخی از نقاط شهرستان های بهارستان و رباط کریم باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی برای مردم شده که باید پایین بودن سطح کیفی آب آشامیدنی را نیز به آن اضافه کرد که نیاز است شرکت آب وفاضلاب در سریع ترین زمان ممکن مشکلات موجود را برطرف کند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: با توجه به گرمای شدید در روزهای پیش رو و تاثیرات مخربی که بوی نامطبوع فاضلاب بر زندگی مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم ایجاد کرده، وزرات نیرو و شرکت آب وفاضلاب اقدامات لازم را برای حل این مشکل انجام دهند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی