کد خبر : 4439

عباس زاده:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد با تکیه بر توان داخلی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی می توانیم بسیاری از مشکلات و کاستی ها را برطرف کنیم.

محمود عباس‌زاده مشکینی  در خصوص اولویت های کاری مجلس یازدهم در راستای رفع دغدغه های اقتصادی و معیشتی مردم، گفت: رهبر انقلاب فرمودند مجلس یازدهم، مجلس امید و انتظار است از این رو توجه به مطالبات مردمی در اولویت قرار دارد.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بدون تردید توان نیروهای جوان و انقلابی که در مجلس فعلی حضور دارند و همچنین تجربه منتخبانی که دارای سابقه اجرایی در دولت های گذشته هستند، کمک حال خوبی برای ارائه طرح های اقتصادی از سوی مجلس شورای اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه کشورمان در شرایط حساس اقتصادی قرار دارد، ادامه داد: قطعا با تکیه بر توان داخلی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی می توانیم بسیاری از مشکلات و کاستی ها را برطرف کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوه مقننه برای ارتقای معیشت جامعه بسته پیشنهادی ارائه کرده است، خاطرنشان کرد: امروزه مردم بیش از هر زمان دیگری انتظار تحقق عدالت در عرصه اقتصاد را دارند که امیدواریم با همکاری مسئولان و منتخبان ملت به این مهم دست یابیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عضو هیأت رئیسه مجلس از دریافت ۱۴ طرح اقتصادی از سوی نمایندگان خبر داد و گفت: منتخبان یازدهم توجه جدی به معیشت مردم دارند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی