کد خبر : 4362

آزاد مطرح کرد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود با اشاره به ۱۵۷ گزارشی که از مجلس دهم در دستور رسیدگی کمیسیون اصل نود قرار گرفته است، گفت: بررسی شکایت مرتبط با مسائل اقتصادی و معیشتی مردم در اولویت است.

الهام آزاد ، با اشاره به تشکیل کمیته‌های تخصصی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیته‌های حقوقی- قضایی، فرهنگی- اجتماعی، سیاسی- امنیتی، اقتصادی و امور مرتبط با مجلس تشکیل شده و هر کمیته پرونده و شکایات مرتبط را در دستور کار قرار داده است.

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی افزود: حدود 157 گزارش نیز مجلس دهم در دستور رسیدگی قرار گرفته است که زمین‌خواری و پرونده‌های مفاسد اقتصادی از جمله موضوعات این گزارش‌ها است.

آزاد با بیان اینکه کمیسیون اصل نود طبق آیین نامه داخلی باید هر چهار ماه پرونده‌های ارسالی را جمع بندی و گزارش آن را آماده کند، تصریح کرد: موضوعاتی چون مَسکن، خودرو، ارز، گرانی، وضعیت معیشتی و و آسیب های اجتماعی با توجه به فرمایشات رهبری اولویت اعضای کمیسیون اصل نود است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اصل نود مجلس یازدهم اهتمام جدی برای بررسی شکایات و مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی دارد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی