کد خبر : 4355

شرح حال منافقین از زبان نماینده‌ای که در عملیات مرصاد حضور داشت

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است منافقین که در سال‌های ابتدای انقلاب دست به ترور شخصیت‌های مهم کشور می‌زد امروز تنها توان تبلیغاتی و رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی را دارد.

یعقوب رضازاده، به مناسبت سالروز عملیات مرصاد به بیان بخشی از اقدامات تروریستی گروهک منافقین علیه جمهوری اسلامی پرداخت و گفت: سازمان منافقین از اوایل انقلاب به نوعی در عملیات های ترور از جمله انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی، دفتر نخست وزیری، ترورهای ائمه جمعه، ترور دانشمندان هسته ای، مراجع و علما و مقامات لشگری و کشوری دست داشته و سازماندهی کرده است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: اعضای منافقین در هشت سال دفاع مقدس نیز به عنوان پیاده نظام های صدام در جنگ حضور داشته و تلاش کردند با جمع آوری اطلاعات و اخبار، جاسوسی تماس ها و ارتباطات خود به نیروهای بعثی کمک کنند.

 
یعقوب رضا زاده

وی که در زمان عملیات مرصاد در این منطقه عملیاتی حضور داشت و از نیروهای انتظامی ثابت پشتیبان سپاه و بسیج بود، ادامه داد: عملیات موسوم به فروغ جاویدان حدود 4 صبح از پایگاه اشرف در عراق و با تجهیزات نظامی پیشرفته صورت گرفت و حدود 6 صبح بود که با ورود به خاک ایران به سمت منطقه قصر شیرین و سرپل ذهاب رسیدند.

رضازاده در ادامه با بیان اینکه هدف منافقین از این عملیات رسیدن به تهران بود، عنوان کرد: فرماندهی سردار سپهبد شهید صیاد شیرازی به همراه سایر فرماندهان دلاور سپاه، این عملیات را در نطفه خفه کرد و منافقین که تصور می کردند تجهیزات نظامی ایران کفاف رویارویی با آنها را نمی دهد، تلفات بسیاری دادند و در نهایت شکست خورده و ناچار به عقب نشینی شدند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: منافقین بعد از سقوط صدام آنها به ناچار خاک عراق را ترک کرده و به دامن کشورهای اروپایی مثل آلبانی و فرانسه پناه بردند و تلاش کردند در جریانی تبلیغاتی خود را مظلوم جلوه دهند در حالی که ضرباتی که آنها به نظام جمهوری اسلامی زدند کمتر از ضربات صدام نبود.

وی در ادامه به اقدامات کنونی گروهک منافقین ساکن در اروپا اشاره و اظهار کرد: اکنون که امید منافقین از همه جا قطع شده، صرفا سالیانه با تجمع و برگزاری همایش هایی، یک سری پیام ها و اقدامات علیه نظام صورت می دهند و متأسفانه سیاستمداران اروپایی نیز بودجه آنها را تأمین می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان منافقین را مزدوران اجنبی خواند و خاطرنشان کرد: اقدامات منافقین در حال حاضر به تبلیغات فضای مجازی و رسانه ای محدود شده و صرفا اقدامات حقوق بشری و هسته ای ایران را زیر سوال می برند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی