کد خبر : 4343

پزشکیان:

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس تاکید دارد اقدام روز گذشته جنگنده آمریکایی به راهزنی هوایی شبیه بود.

مسعود پزشکیان، با اشاره به ایجاد مزاحمت جنگنده آمریکایی برای هواپیمای مسافربری ماهان در آسمان کشور سوریه، گفت: اقدام آمریکا مسخره و بیشتر به راهزنی هوایی شبیه است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می رود وزارت خارجه و  دولت موضوع را از مجاری قانونی پیگیری و علیه رفتار آمریکا در مجامع بین المللی با انجام اقداماتی در حوزه حقوق بین الملل واکنش نشان دهند.

وی اظهار داشت:  این کار آمریکایی ها با هیچ منطقی سازگار نیست، خلاف شعارهای حقوق بشر، آزادی، انسانیتی بود که خود در سراسر دنیا سر داده اند، در واقع آنها که ادعای نگرانی و ناراحتی از شکنجه مردم در جهان هستند، خودشان از شکنجه گران اصلی دنیا محسوب می شوند و این فاجعه است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: اطلاع رسانی راهزنی هوایی جنگنده آمریکایی به همه مجامع بین المللی می تواند برای نشان دادن چهره اصلی این رژیم کارساز باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، روز گذشته دو جنگنده آمریکایی با نزدیک شدن به هواپیمای مسافربری شرکت ماهان در آسمان کشور سوریه باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مسافران غیر نظامی این هواپیمای جمهوری اسلامی ایران شدند

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی