کد خبر : 4199

جوکار:

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اعتقاد دارد کمیسیون های تخصصی مجلس باید با بررسی مشکلات، راهکارهای اساسی برای تامین منابع و رفع موانع تولید ارائه دهند.

محمد صالح جوکار ، در خصوص اولویت های کاری مجلس یازدهم در راستای رفع دغدغه های معیشتی مردم، گفت: رهبر انقلاب در افتتاحیه مجلس یازدهم با صدور پیامی تاکید جدی بر توجه منتخبان ملت نسبت به پیگیری مسائل اقتصادی داشتند.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رفع مشکلات معیشتی نیازمند ارائه طرح های کوتاه مدت و بلند مدت است، اظهار کرد: در این بین باید بررسی شود چرا ارزش پول ملی در حال کاهش شدید است؛ این موضوع موجب شده قدرت خرید مردم و اقشار ضعیف روز به روز کاهش یابد.

وی ادامه داد: بر این اساس کمیسیون های تخصصی مجلس در تلاش هستند با بررسی مشکلات، راهکارهای اساسی برای تامین منابع و رفع موانع تولید ارائه دهند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین نباید فراموش کرد ارائه طرح های اقتصادی مختلف از سوی نمایندگان به هیات رییسه قوه مقننه طی چند وقت اخیر بیانگر عزم جدی برای کمک به معیشت مردم است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عضو هیأت رئیسه مجلس از دریافت ۱۴ طرح اقتصادی از سوی نمایندگان خبر داد و گفت: منتخبان یازدهم توجه جدی به معیشت مردم دارند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی