کد خبر : 4178

نیک بین:

نماینده مردم کاشمر در مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار تصویری با نمایندگان فرمایشاتی را درباره اقتصاد و فرهنگ داشتند که باید کمیسیونهای مجلس همه تلاش خود را به کار گیرند تا انتظارات حضرت آقا محقق شوند.

جواد نیک بین ، به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «مجلس یازدهم از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین مجالس پس از انقلاب است» اشاره کرد و گفت:  تعابیر رهبر انقلاب درباره مجلس بار مسئولیت را از همه شئون برای نمایندگان زیاد خواهد کرد؛ فلذا نمایندگان باید نسبت به رفتارهای اجتماعی، خانوادگی و ... خود مراقبت‌های ویژه‌ای داشته باشند.

وی در ادامه افزود: نمایندگان باید در نوع برنامه‌ریزی‌ها و عملکرد خود دقت عمل بیشتری داشته باشند تا اینکه انتظارات و منویات رهبر انقلاب به معنای واقعی محقق شود در غیر اینصورت هم از  حضرت آقا و هم نظام هزینه کرده‌ایم.

نماینده مردم کاشمر به فرمایشات رهبر انقلاب درباره اقتصاد و معیشت اشاره و اظهار کرد: حضرت آقا در دو بخش فرمایشاتی را داشتند یکی در بعد فرهنگی  و دیگری بحث اقتصاد بود که در بخش اقتصاد یکسری مسائل را به عنوان مسئله اصلی مطرح کردند و باید مجلس برنامه‌های خود را مطابق با این فرمایشات تدوین کند و به دولت برای اجرایی کردن ارجاع دهد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: رهبر انقلاب روی اهمیت دادن به سبک زندگی، خانواده، تولید نسل و... سخنانی را فرمودند که برای پیشبرد این موضوعات باید همه کمیسیونها مجلس پای کار بیایند و با جدیت خاصی اینها را پیگیری کنند تا فرمایشات حضرت آقا به منصه ظهور برسد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی