کد خبر : 4175

پزشکیان:

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب، گفت: وحدت و انسجام بین قوا و استفاده از ظرفیت همه گروه‌های سیاسی در شرایط تحریمی لازمه رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.

مسعود پزشکیانبا اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: قدم اول برای رفع مشکلات معیشتی مردم و تعامل  سازنده بین قوا وحدت و انسجام  است. هر حرکتی منطبق با منطق و عقلانیت باشد، به نتیجه خواهد رسید.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری تاکید داشتند که نمایندگان مجلس حق توهین یا تهمت به کسی را ندارند، نماینده باید در چارچوب قانون به وظیفه نظارتی و تقنینی خود بپردازد لذا بی احترامی و رفتار خارج از چارچوب برازنده مجلس نیست.

وی افزود: انسجام و وحدت در وضعیت کنونی کشور به ویژه در شرایطی که فشارهای بیرونی افزایش یافته، ضروری است. ما باید با همه توان از ظرفیت همه گروه‌ها و جناح های سیاسی استفاده کنیم و با داشتن نگاه فراجناحی مسائل و مشکلات مردم را در اولویت قرار دهیم.

پزشکیان یادآور شد: مجلس با حرکت در مسیر اعتدال با انسجام و وحدت می‌تواند راهکارهای قانونی برای رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به دولت ارایه کند. هماهنگی و تعامل قوا برای تحقق اهداف مورد نظر رهبر معظم انقلاب ضرورت دارد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی