کد خبر : 3982

آزادیخواه:

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: اگر الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی صورت بپذیرد؛ قطعا کشورهای منطقه رژیم صهیونیستی را بی پاسخ نخواهند گذاشت.

احد آزادیخواه، در پاسخ به سوالی درباره پیامدهای تصمیم بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای الحاق مجموعه‌ای از شهرک‌ها در کرانه باختری به سرزمین های اشغالی، گفت: رژیم صهیونیستی برای زندن ماندن خود به هر حربه‌ای متمسک می شود، اما نمی‌داند با این کارهایی که انجام می‌دهد در حال کندن گور برای خود است.

وی در ادامه افزود: در این سالیان اخیر جریان مقاومت و گروه‌های فلسطینی، رژیم صهیونیستی را در چنگال تیز بین خود قرار دادند و همین ایستادگی و استقامت ملت فلسطین سبب شده تا رژیم صهیونیستی در موضع ضعف قرار بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: بی‌شک اگر رژیم صهیونیستی دست به چنین حماقتی بزند و کرانه باختری را به اراضی اشغالی ملحق کند با واکنش تند و تیز کشورهای منطقه مواجهه خواهد شد؛ متاسفانه این رژیم متصور شده که با چنین کاری در نزد افکار جهانیان مشروعیت پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس یازدهم: با الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی اضمحلال و فروپاشی رژیم صهیونیستی نزدیک خواهد شد و در حقیقت با این کار وارد یک جهنمی خواهد شد که بایستی در آن بسوزد و بسازد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی