کد خبر : 3854

حسینی:

نماینده مردم اهواز، کارون و باوی در مجلس معتقد است که اگر رژیم صهیونیستی بخشی از کرانه باختری را به اراضی اشغالی الحاق کند با واکنش های تند کشورهای منطقه روبه رو خواهد شد.

سید کریم حسینی، در پاسخ به سوالی درباره پیامدهای تصمیم بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای الحاق مجموعه‌ای از شهرک‌ها در کرانه باختری به سرزمین های اشغالی، گفت: رژیم صهیونیستی برای مشروعیت بخشیدن به خود دست به هر کاری می‌زند، اما متوجه نیست که با این اقداماتی که انجام می‌دهد ضعف خود را بیان می‌کند.

وی در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی در این سالیان اخیر در مقابل فلسطین و جریان مقاومت دچار استیصال شده  و اگر دست از پا خطا کند با اقدامات متقابل محور مقاومت روبه رو خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به پیامدهای الحاق بخشی از شهرکهای کرانه باختری به اراضی اشغالی اشاره و تاکید کرد: رژیم صهیونیستی می‌داند که اگر این کار را انجام دهد با واکنش شدید کشورهای منطقه روبه رو خواهد شد؛ واکنشی که می‌تواند خسارات جبران ناپذیری برای او در پیش داشته باشد.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در ادامه افزود: بی‌شک اگر این الحاق صورت بگیرد به قدرت رژیم صهیونیستی افزوده نخواهد شد، بلکه این اقدام زمینه را برای زوال و نابودی او فراهم می‌کند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی