کد خبر : 3782

رضازاده با اشاره به تأکیدات رهبری درباره مسائل قضایی:

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی معتقد است قوه قضاییه توانسته برخورد جدی را با فساد آغاز کند که در این راستا باید پول و ارزهایی که از بیت‌المال به حراج گذاشته شده به خزانه کشور بازگردد.

یعقوب رضازاده ، با اشاره به  فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص قوه قضاییه گفت: کشور نیاز به وحدت رویه در داخل دارد و هرچه بین سران قوا این هماهنگی ایجاد شود قطعا تبلیغات دشمن نیز بی اثر خواهد شد.

برخورد جدی قوه قضاییه با اقدامات علیه عدالت و امنیت کشور

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه انتصاب آیت‌الله رئیسی به ریاست قوه قضاییه بارقه امید را در ملت ایران در برخورد با فساد مثمر ثمر دانست و افزود: در حال حاضر هرگونه اقدامی که عدالت، اقتصاد و مسائل امنیتی و انتظامی را در کشور تهدید کند با برخورد جدی قوه قضاییه روبرو می شود.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه باید سلاطین خودرو، مسکن، طلا و ارز که ناامنی اقتصادی در کشور ایجاد می کنند، شناسایی شوند، عنوان کرد: قوه قضاییه در حال برخورد با این افراد است و مجلس نیز باید با تقویت نظارت در تمام دستگاه ها و تقویت تحقیق و تفحص در تمام کشور بتواند به قوه قضاییه کمک کند.

رضازاده اضافه کرد: انتظار داریم پول و ارزی که از بیت المال توسط مسئولان مفسد به حراج گذاشته شده به خزانه کشور بازگردد و حیاط خلوت افرادی که در داخل و خارج از کشور ایجاد شده نیز از بین برود.

ضرورت نظارت دقیق بر خصوصی سازی

این نماینده مردم در مجلس دهم همچنین درباره اقدامات رسانه های معاند در وارونه جلوه دادن فعالیت قوه قضاییه گفت: دشمنان ما همواره مباحث حقوق بشر و عدم برخورد با فساد را مطرح می کنند در حالی که خود آنها ناقض حقوق بشر هستند و نمود آن در کشورهای مختلف مشهود است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه سه قوه باید جلسه ای ویژه و کارشناسی در رأس و سطوح عالی و به صورت مداوم برگزار کنند، خاطرنشان ساخت: باید راهکارهای لازم به خصوص در حوزه بانک مرکزی، بازار بورس و سیستم خصوصی سازی ایجاد شود./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی