کد خبر : 3752

وحید جلال زاده، نماینده مردم ارومیه، در گفت‌وگو با تریبون مجلس:

نماینده مردم‌ارومیه در مجلس گفت:مردم دلخوش به این هستند که روند فساد روز به روز کمتر شده و در نتیجه از غارت بیت‌المال جلوگیری خواهد شد.

 

 

وحید جلال زاده، نماینده مردم ارومیه، در گفت‌وگو با تریبون مجلس اظهار داشت: در شرایطی که اقتصاد کشور به دلیل تحریم،‌ کرونا و البته برخی از تصمیم‌گیری‌های غلط وضعیت بغرنجی را پیدا کرده است،‌ اینکه در این بین فساد هم مزید بر علت شود، به هیچ وجه قابل قبول نیست. آقای رییسی در شرایطی ریاست قوه قضاییه را به عهده گرفت که همانطور که عنوان شد،‌ وضعیت اقتصادی کاملا به‌هم ریخته بود. به همین دلیل ایشان از همان روز اول بنا را بر مقابله‌ جدی با مفسیدن گذاشت تا حداقل، این ناهنجاری شرایطرا بدتر از اینی که هست، نکند. 

 

او در ادامه سخنانش گفت: ابراهیم رییسی در نظام اسلامی، سال‌های زیادی را به عنوان قاضی و در سمت‌های مختلف قوه قضاییه سپری کرده است. همین خصیصه موجب شده تا افکار عمومی به این نتیجه برسند که کار به دست کاردان افتاده است، پس حالا مردم دلخوش به این هستند که روند فساد روز به روز کمتر شده و در نتیجه از غارت بیت‌المال جلوگیری خواهد شد. 

وحید جلیل‌زاده در پایان صحبت‌هایش گفت:‌ با نگاهی به قضاوت‌هایی که چهره‌های سیاسی و مردم عادی از عملکرد آقای رییسی مطرح می‌کنند، می‌توان به راحتی به این نتیجه رسید‌ که قوه قضاییه دوران شکوفایی را تجربه می‌کند و انشاءالله فساد از این پس برای فسادگران به امری دشوارتر از دشوار بدل خواهد شد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی