کد خبر : 3750

علی علیزاده، نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در گفت‌وگو با تریبون مجلس:

مردم در این چند مدت به طور کاملا محسوسی تغییر در روند مربوط به دستگاه قضایی را حس می‌کنند و به همین دلیل امیدِ جامعه برای کاهش فساد و بیشتر شدن مراقبت از اموال عمومی افزایش یافته است.

 

 

علی علیزاده، نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در گفت‌وگو با تریبون مجلس اظهار داشت: آیت‌الله رییسی از نیروهای با سابقه دستگاه قضایی است، ایشان در طول دوران خدمت در قوه قضاییه کارنامه‌ای قابل قبول داشتند و به همین دلیل باید گفت، حضور آقای رییسی در راس قوه قضاییه غنیمتی است که بی‌شک منشاء تغییر و تحولات مثبت خواهد شد. 

 

او در ادامه سخنانش گفت: مردم در این چند مدت به طور کاملا محسوسی تغییر در روند مربوط به دستگاه قضایی را حس می‌کنند و به همین دلیل امیدِ جامعه برای کاهش فساد و بیشتر شدن مراقبت از اموال عمومی افزایش یافته است. به هر حال فساد پدیده‌ای است که علاوه بر خسارت‌های مالی، به آرامش و اعتماد عمومی هم لطمه می‌زند. با این توضیح که خلاء آرامش و اطمینان هزینه‌هایی غیرقابل جبران دارد. 

 

وی توضیح داد: علی علیزاده در پایان صحبت‌هایش گفت: به عنوان وکیل مردم در مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری می‌کنم ایشان همچنان مجدانه در راستای مبارزه با سوداگری‌های سوءاستفاده‌کنندگان تلاش کنند تا انشاءالله نظام اسلامی از شر فساد و مفسدین خلاص شود. 

 

علی علیزاده در پایان صحبت‌هایش گفت: به واسطه مسایل مختلفی که در داخل و همچنین سیاست ‌خارجی افتاده است، مردم این روزها مشکلات زیادی پیدا کرده و زندگی برای‌شان سخت شده است. حالا اگر در این موقعیت بدانند که عده‌ای به چپاول بیت‌المال می‌پردازند، نسبت به نظام بدبین می‌شوند که این به خودی خود اتفاقی بسیار بد است.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی