کد خبر : 3749

احمد جباری، نماینده بندرلنگه و بستک و پارسیان در مجلس یازدهم، در گفت‌وگو با تریبون مجلس:

احمد جباری گفت: آقای رییسی حتما این نکته را در هر شرایطی در دارد که به عنوام متولی اصلی دستگاه قضایی، امانت‌دار مردم است و امانت‌داری چیزی نیست که تخطی از آن را بتوان توجیه کرد.

 

احمد جباری، نماینده بندرلنگه و بستک و پارسیان در مجلس یازدهم، در گفت‌وگو با تریبون آنلاین اظهار  داشت: پدیده فساد و رانت‌خواری به خودی خود بد و ضرر رسان است. مخصوصا در ایران که در جهان با عنوان جمهوری اسلامی شناخته می‌شود و بر اساس آن با شاخص‌های دین اسلام نهادینه شده است. این توضیح‌ها نشان می‌دهد، تحت هیچ شرایطی نباید اجازه بدهیم در سیستم مدیریتی کشور فساد حتی به طور کم‌رنگی دیده شود که در این بین، قوه قضاییه به عنوان نهاد رسمی و قانونی مقابله با فساد را بر عهده خود می‌بیند. 

 

او در ادامه سخنانش گفت:‌ آیت‌الله رییسی حتما به این مساله اشراف کامل دارند که چه رسالت عظیم و مهمی را قبول کرده است. البته آنچه در عملکرد ایشان در طول یک‌سال اخیر برای همگان روشن است، مقابله‌ای مجدانه با فاسدین در هر رده و دسته‌ای است. مردم این روزها از صدا و سیما ناظر دادگاه‌هایی هستند که بعضا مدیرانی در سطح بالا را مجبور به پاسخگویی به سئوالات قاضی می‌کند تا بتوانیم اینطور نتیجه‌گیری کنیم که اراده نظام مقابله بی چون و چرا با اخلال‌گران است. 

 

احمد جباری در پایان صحبت‌هایش گفت:‌ ابراهیم رییسی حتما این نکته را در هر شرایطی در دارد که به عنوام متولی اصلی دستگاه قضایی، امانت‌دار مردم است و امانت‌داری چیزی نیست که تخطی از آن را بتوان توجیه کرد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی