کد خبر : 3748

احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با تریبون مجلس:

احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس، در مجلس یازدهم گفت: در یکسال اخیر تعدادی از دانه درشت‌ها به پای میز محاکمه رفته و درباره تخلفات‌شان جواب پس داده‌اند، به مردم این پیام را می‌دهد که از این به بعد بیت‌المال از دست‌درازی سوءاستفاده‌گران در امان خواهد بود.

 

 

 

احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس، در گفت‌وگو با تریبون مجلس داشت: قوه قضایه وظیفه برقراری عدالت و البته با مبارزه با هرگونه فسادی در کشور را بر عهده خود می‌بیند. به همین دلیل حضور چهره شاخص و کارنامه‌داری چون ابراهیم رییسی را در راس این قوه باید به فال نیک گرفت. به هر حال ایشان در چند دهه حضوری درخشان در دستگاه قضایی داشتند و به همین دلیل، می‌توانند در تحقق اهداف این حوزه کارایی لازم را از خودشان نشان بدهند. 

 

او در ادامه سخنانش گفت: این یعنی در شرایطی که مردم شدیدا در تنگنای مالی به سر می‌برند، دیگر قرار نیست اموال عمومی توسط عده‌ای خاص به تاراج برود و در نتیجه، دارایی‌های ملی در جاهایی هزینه شود که واقعا مشکلی از مشکلات موجود در جامعه را حل و فصل کنند. 

 

 

احمد مرادی در پایان صحبت‌هایش گفت: امیدوارم همه نیروهای قوه قضاییه و همچنین دستگاه‌های دیگر نظام در این مسیر مهم با آیت‌الله رییسی همراهی لازم را داشته باشند تا انشاءالله فساد از نظام اسلامی به طور کامل برچیده شود. به هر حال نظام جمهوری اسلامی از همان اول با اصول اسلام بنا شده است و بروز چنین مسایلی اصلا و ابدا زیبنده نیست و به همین دلیل، باید برای از بین بردن کامل خطاکاران هر کاری که لازم است،‌ به طور جدی پیگیری شود.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی