کد خبر : 3747

حسن لطفی، نماینده مردم رزن در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با تریبون مجلس:

حسن لطفی، نماینده مردم رزن در مجلس یازدهم گفت: آیت‌الله رییسی در نظام به عنوان یکی از مهره‌های کارکشته دستگاه قضایی شناخته می‌شود و به همین دلیل وقتی به عنوان رییس قوه قضاییه انتخاب شد، با استقبال همگانی روبر شد.

 

 

حسن لطفی، نماینده مردم رزن در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با تریبون مجلس  اظهار داشت: کشور این روزها درگیر تورم، بیکاری و . . . است و به همین دلیل سفره‌های مردم روز به روز کوچک‌تر می‌شود. حالا در چنین شرایط اگر مردم مطلع شوند که بیت‌المال توسط برخی از مدیران کشور غارت می‌شود، ناخودآگاه به کل سیستم اداره کشور بدبین می‌شوند که این پدیده‌ای بسیار هزینه‌ساز برای هر حکومتی محسوب می‌شود. 

 

او در ادامه سخنانش گفت: آیت‌الله رییسی در نظام به عنوان یکی از مهره‌های کارکشته دستگاه قضایی شناخته می‌شود و به همین دلیل وقتی به عنوان رییس قوه قضاییه انتخاب شد، با استقبال همگانی روبر شد. به همین خاطر ایشان باید در طول سال‌هایی که در راس قوه قضاییه فعالیت خواهد داشت، باید همه هم و غم  خودش را به کار بگیرد تا بلکه آحاد مختلف مردم به خیال‌شان از بی‌نتیجه ماندن تلاش اختلاس‌گران راحت باشد و البته از این طریق از دارایی‌های عمومی که به همه مردم ایران تعلق دارد، نگهداری کند. 

 

حسن لطفی در پایان سخنانش گفت: مردم ایران شریف، صبور و متین هستند و در طول سال‌هایی که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است، در برهه‌های حساس به خوبی امتحان خود را پس داده و نشان داده‌اند که پای نظام می‌ایستند و حاضر هستند از هست و نیست‌شان برای اعتلای نظام و آرامش کشور بگذرند. این ویژگی‌ آنها مسئولیت آیت‌الله رییسی و همه مسئولان نظام برای ایجاد رفاه و آسایش برای مردم را بیش از پیش می‌کند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی