کد خبر : 3746

کیومرث سرمدی واله، نماینده اسد‌آباد در مجلس یازدهم، در گفت‌وگو با تریبون مجلس:

کیومرث سرمدی واله، نماینده اسد‌آباد در مجلس یازدهم گفت: آیت‌الله رییسی سابقه‌ای مورد تایید همگانی در قوه قضاییه دارد و چون فسادستیزی و حق‌طلبی را وظیفه خود می‌داند، شاهد هستیم که در طول یکسال اخیر هیچ متخلفی در امان نبوده است.

 

 

کیومرث سرمدی واله، نماینده اسد‌آباد در مجلس یازدهم، در گفت‌وگو با تریبون مجلس اظهار داشت: اینکه عده‌ای از مسئولان اقدام به اختلاس کنند و از موقعیت خود برای استفاده‌های شخصی به اشکال مختلف سوءاستفاده کنند، پدید‌ه‌ای است که در همه کشورها اتفاق می‌افتد. مهم این است، دستگاه قضایی باید همت لازم را برای جلوگیری از چنین اقداماتی انجام بدهد که خوشبختانه قوه قضاییه این روزها به طور جدی با فساد در مبارزه است تا انشاءالله این بد رفتاری هزینه‌ساز در کشور ریشه کن شود. 

 

او در ادامه سخنانش گفت: آیت‌الله رییسی سابقه‌ای مورد تایید همگانی در قوه قضاییه دارد و چون فسادستیزی و حق‌طلبی را وظیفه خود می‌داند، شاهد هستیم که در طول یکسال اخیر هیچ متخلفی در امان نبوده است. به عنوان مثال برگزاری دادگاه‌های افرادی که سمت‌های مهم و رده ممتازی در کشور داشته‌اند، نشان می‌دهد دوران اغماض با دانه‌درشت‌ها گذشته است و حالا همه آنهایی که در نظام جایگاهی دارند، به خوبی می‌دانند با کوچکترین لغزشی باید در پای میز محاکمه پاسخگو باشند. 

کیومرث سرمدی واله در پایان سخنانش گفت: البته دولت و مجلس باید در این مسیر همکاری لازم را با قوه قضاییه انجام بدهند. یعنی مبارزه با فساد مساله‌ای پیچیده است که به تلاش و همکاری همه نهادها و ارگان‌ها نیاز دارد. در غیر اینصورت نمی‌تواند به کمرنگ شدن فعالیت سوءاستفاده‌کنندگان از بیت‌المال امیدی داشت.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی