کد خبر : 3742

آزادی‌خواه عنوان کرد

نماینده مردم ملایر در مجلس با تاکید بر تعطیل نبودن مجلس گفت: مشکلات حوزه انتخابیه، نیازمند توجه و رسیدگی بیشتر نمایندگان است.

احد آزادی‌خواه  با انتقاد از اینکه در میان محافل مردمی از تعطیلی مجلس در این ایام صحبت می شود و نداشتن جلسه علنی را تعطیلی مجلس قلمداد می کنند، گفت: متاسفانه در برخی از رسانه ها و فضای مجازی این قبیل سخنان پخش می شود که نباید مورد اعتنای مردم قرار بگیرد زیرا اهداف خاصی پشت اینگونه مسائل است و قصد آنها خدشه به اعتماد عمومی به نمایندگانی است که عصاره فضائل ملت بوده و تلاش شبانه روزی برای احقاق حقوق ملت دارند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگان در زمانی که مجلس جلسه علنی ندارد، برای رسیدگی به مشکلات مردم به حوزه انتخابیه خود رفته و از نزدیک با مسائل و مشکلات آشنا می شوند که بنظر می آید فرصت های یک هفته ای و در برخی مواقع بیشتر از یک هفته که آیین نامه مجلس به نمایندگان اجازه داده، ظرفیت بسیار بالایی برای درک این موضوعات و رسیدگی به آنها دارد.

این نماینده مجلس در دوه یازدهم افزود: شهرستان ملایر دارای شهرها و روستاهای بسیار است که نیاز به رسیدگی مستمر به وضعیت مردم و روستاییان دارد که بنده به همراه نماینده دیگر این حوزه، به طور مستمر پیگیر بوده و زمانی برای استراحت کافی برای ما وجود ندارد .

وی بیان کرد: هنگام سرکشی به حوزه انتخابیه، کار ها دوچندان شده و تعدد جلسات با مقامات استانی و محلی ، دیدارهای مردمی، سر زدن به روستاها و رسیدگی به معضلات شهری و روستایی، بسیار سنگین و طاقت فرسا است، اما خدمت به مردم خستگی ما را کم کرده و باعث افزایش روحیه می شود.

عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس بیان کرد: مجلس یازدهم با شعار خدمت به مردم وارد میدان شده و تمام تلاش خود را در جهت رضایتمندی مردم انجام خواهد داد؛ بنابراین مجلس هیچ موقع تعطیل نمی شود و نخواهد شد؛ بلکه تنها جلسه علنی ندارد اما وظیفه نمایندگی تنها وابسته به حضور در مجلس نیست بلکه حضور در حوزه انتخابیه در راستای ایفای نقش نمایندگی مردم است./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی