کد خبر : 3722

نوروزی:

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس با انتقاد از دولت در خصوص عدم رسیدگی به فاضلاب جنوب غرب استان تهران گفت: مشکلات فاضلاب شهر صالحیه بهارستان، داد مردم را درآورده است.

حسن نوروزی ،  با اشاره به مشکلات بوی نامطبوع فاضلاب شهر صالحیه در شهرستان بهارستان گفت: در خصوص اعتراضات مکرری به شخص رییس جمهور و وزارت نیرو صورت گرفت و قرار شد 900 میلیارد برای ساماندهی فاضلاب شهرستان های بهارستان و رباط کریم  از بودجه ملی تخصیص پیدا کند که متاسفانه مبلغی داده نشده است.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این خصوص تیپ رمضان و شهرداری نسیم شهر اعلام آمادگی کردند که مشکلات فاضلاب شهر صالحیه که از شهر ری سرچشمه گرفته و در شهر صالحیه انباشته می شود را مرتفع کند اما متاسفانه نبود منابع مالی کافی، امکان رسیدگی را میسر نکرده است.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: بوی نامطبوع فاضلاب در شهر صالحیه و برخی دیگر از مناطق شهرستان های بهارستان و رباط کریم از لحاظ بهداشتی باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای ساکنان این مناطق شده و مردم نسبت به این شرایط بسیار گلایه مند و ناراضی می باشند که در این خصوص اعتراضات بسیاری از طریق بنده صورت گرفت.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و مشکلات بهداشتی به وجود آمده از طریق بوی نامطبوع فاضلاب در شهرستان های بهارستان و رباط کریم به ویژه شهر صالحیه، انتظار می رود وزارت نیرو و سازمان آب و فاضلاب در سریع ترین زمان ممکن به مشکلات فاضلاب این نقاط رسیدگی کرده و مشکلات مردم را به کمترین حد ممکن تقلیل دهند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی