کد خبر : 3702

سیدصادق طباطبایی نژاد ، نماینده مردم اردستان در گفت‌وگو با تریبون مجلس:

نماینده مردم اردستان در مجلس گفت:امروز که بیش از یکسال از حضور ایشان در راس قوه قضاییه می‌گذرد، تغییر مثبت برای افکار عمومی روشن شده و در نتیجه امیدها برای کمرنگ شدن فساد افزایش یافته است.

سیدصادق طباطبایی نژاد ، نماینده مردم اردستان در گفت‌وگو با تریبون مجلس: آقای رییسی از دهه شصت تا به روزی که در آستان قدس مسئولیت بگیرد،‌ کارنامه‌ای پر بار و البته قابل قبول در سیستم قضایی نظام داشت. به همین دلیل وقتی اعلام شد،‌ ایشان قرار است ععهده‌دار مسئولیت قوه قضاییه باشد، از همان اول معلوم بود دستگاه قضایی شرایط ایده‌‌آلی را به خود خواهد دید. الان هم که بیش از یکسال از حضور ایشان در راس قوه قضاییه می‌گذرد، تغییر مثبت برای افکار عمومی روشن شده و در نتیجه امیدها برای کمرنگ شدن فساد افزایش یافته است. 

او در ادامه سخنانش گفت: روند دادگاه‌های برگزار شده از اوایل سال 98 تا به امروز، به خوبی نشانگر این است که برای قاضیان قوه قضاییه هیچ فرقی ندارد که متهم حاضر در دادگاه، چه کسی است یا چه مسئولیتی را بر  عهده داشته است. البته این به معنی زیر سئوال بردن حکم‌های دوره قبلی نیست و فقط نشان می‌دهد، مردم دیگر نگران غارت بیت‌المال نیستند. 

سیدصادق طباطبایی نژاد در پایان صحبت‌‌هایش گفت: در روزگاری که آمریکا و متحدانش کمر همت را برای ضربه زدن به نظام اسلامی بسته‌اند،‌ تعامل قوه قضاییه با دولت، مجلس و سایر نهادها می‌تواند گذر از شرایط تحریم و کرونا را سهل‌تر کند. به همین دلیل توقع این است که همه در مبارزه با فساد با قوه قضاییه همکاری کنند تا انشاءالله کشور از شر این پدیده نامانوس رهایی پیدا کند.

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی