کد خبر : 3542

ایزدخواه:

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: مجلس به دنبال اصلاح ساختارها در حوزه های گوناگون است چراکه با اصلاح ساختارها منافذ فساد مسدود خواهد شد.


روح‌الله ایزدخواه ، به اولویت‌های اساسی مجلس یازدهم اشاره کرد و گفت: مجلس یازدهم به دنبال اصلاح ساختارها در همه ابعاد به ویژه در حوزه اقتصاد و فرهنگ خواهد بود.

وی در ادامه افزود: در هر جایی که ساختارها ناکارآمد، مفسده انگیز و تبعض آمیز هستند باید اصلاح صورت گیرد؛ چراکه اگر اصلاح ساختاری صورت نپذیرد به مثابه این بوده که هیچ کاری انجام نشده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در ادامه افزود: مجلس یازدهم اگر به مسائل موقتی، گذارا و حاشیه‌ای بپردازد؛ بدون شک  فرصت خود را از دست داده، پس باید از مسائل حاشیه ای دوری کرد و در جهت  اصلاح ساختارهای کشور که از مهم ترین کارهای اساسی بوده گام برداریم. 

ایزدخواه به اهمیت نظارت برای جلوگیری از مفاسد در دستگاه های گوناگون اشاره و اظهار کرد: نظارت مجلس یازدهم بر عملکرد دستگاه‌های گوناگون جدی خواهد بود؛ زیرا نظارت منافذ فسادزا را می پوشاند و البته از  قانونگذاری هم غفلت نخواهیم کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: اگرچه عمر دولت دوازدهم رو به اتمام است، اما معتقدیم که مجلس در همین یکسال باقی مانده باید نظارت خود را  بر عملکرد دولت دوچندان کند؛ زیرا نظارت از شکل‌گیری مفاسد پیشگیری خواهد کرد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی