کد خبر : 3507

نظری خانقاه:

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم کاری به کار جریانات سیاسی ندارند بلکه انتظار دارند نمایندگان به دنبال حل مشکلاتشان باشند.

سید غنی نظری خانقاه ،در خصوص جایگاه احزاب و گروه سیاسی درکشور گفت: دیدگاه من به احزاب مثبت است و  تمام احزاب فعال، چه اصول گرا و چه اصلاح طلب که زیر سایه ولایت فقیه و قانون فعالیت می کنند، قابل احترام هستند. 

وی ادامه داد: اخیرا با نشریه ای مصاحبه کردم که صحبت های من در خصوص احزاب تحریف شده بود و اخطار کتبی در این رابطه به آن ها دادم. در آن مصاحبه من گفتم افراد ناکار آمد در جریان اصلاح طلبان و اصولگریان رد صلاحیت شده اند اما این نظر بگونه ای دیگر منعکس شد.

وی افزود: معتقدم برنامه های جریان اصولگرایی می تواند مشکلات کنونی کشور را حل کند اگرچه هر دو جریان سیاسی کشور به دنبال کارآمدی هستند. با این حال افرادی داریم که در دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا ناکارآمد و مورد طرد مردم هستند اما کسانی نیز وجود دارند که پاک دست هستند.

وی با بیان این که مردم دنبال کار آمدی مجلس هستند تاکید کرد: باید فضا را برای حضور هر چه فعال تر احزاب و جریانات سیاسی در کشورمان فراهم کنیم. 

نماینده مردم خلخال کوثردر مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نگرش نمایندگان فراحزبی است و  احزابی که بتوانند در چارچوب  قانون اساسی فعالیت داشته باشند قابل احترام هستند.

وی در خصوص انتظارات مردم از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: آن ها انتظار دارند منتخبان خود پاک، متعهد و مقید باشد همچنین به عهدی که با مردم بسته وفادار بوده و دنبال حل مشکلات باشد.

نظری خانقاه خاطر نشان کرد: بر این اساس مردم از نماینده ای که دنبال حاشیه و خدشه دار کردن  منافع ملی  هستند استقبال نمی کنند به همین دلیل برای آنان مهم نیست که نمایندگان از چه طیفی از جریانات سیاسی هستند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی