کد خبر : 3339

/مجلس تحول‌خواه/

نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در مجلس یازدهم، گفت: با توجه به در رأس امور بودن مجلس، تحولات باید از اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شروع شود تا تحولات بزرگتری در کشور رقم بخورد.

حسن شجاعی علی‌آبادی  در توضیح مصادیق تحول‌گرایی در مجلس یازدهم، گفت: در صورتی که بخواهیم تحول خواهی در کشور رواج پیدا کند، تحولات را باید از مجلس شروع کنیم و بهترین و موثرترین گام اصلاح قانون آیین نامه داخلی مجلس است.

نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سازوکار کارآمد سازی و مردمی سازی قطعا در اصلاح قانون آیین نامه داخلی مجلس نهفته است. از همین رو پیگیر اصلاح موادی از آیین نامه داخلی از جمله در مورد شیوه اداره جلسات، هستیم.

 

شجاعی‌ علی‌آبادی معتقد است: با توجه به اینکه مجلس در راس امور است، اگر این تحولات از مجلس شروع شود، سرچشمه این تحولات می‌تواند در کشور جریان پیدا کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: در صورت اصلاح قانون آیین نامه داخلی مجلس، تحول به شکل محسوسی به وسیله نهادها و ساختارهای حاکمیتی و مردم احساس خواهد شد.

وی ادامه داد: بنابر مباحث مذکور؛ طرح شفافیت آراء تهیه و اعلام وصول شد و طرح دیگری هم برای اصلاح مواد دیگری از آیین نامه داخلی مجلس در حال تهیه است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی