کد خبر : 3330

ابوترابی عنوان کرد

نماینده مردم نجف آباد در مجلس با هدف قرار دادن آرمان های بلند امام (ره) گفت: رشد و بالندگی نظام در سایه همت و تلاش خالصانه مسئولان نظام است.

ابوالفضل ابوترابی ،  با اشاره به چگونگی پایبندی مجلس یازدهم به آرمان های امام راحل (ره) گفت: مقامات و مسئولان همه دستگاه‌ها به ویژه مجلس یازدهم باید برای ارتقا، رشد و بالندگی نظام بیش از گذشته تلاش و همت به خرج دهند تا اهداف و آرمان‌های بلند بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی با سرعتی افزون‌تر محقق شوند.

نماینده مردم نحف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضرت امام (ره) همیشه به محرومان و قشرهای ضعیف جامعه توجه ویژه و جدی داشت، افزود: مسئولان به ویژه نمایدگان مجلس یازدهم نیز به تاسی از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران باید همواره در اندیشه حل مشکلات طبقه محروم و ضعیف جامعه باشند.

وی با تاکید بر روحیه استکبار ستیزی امام خمینی (ره) افزود: این روحیه باید سرلوحه مجلس یازدهم قرار گیرد؛ چراکه آمریکا و قدرت‌های غربی بر اثر تحولات منطقه دیگر حاضر به تحمل مشی استکبارستیز جمهوری اسلامی و الگوپذیری نهضت‌های رهایی‌بخش خاورمیانه از انقلاب ایران نیستند، بنابراین به هر اقدامی جهت ضربه زدن به این رویکرد والا دست می‌زنند، اما موفق نمی‌شوند.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی بعد از ارتحال امام (ره) نه تنها عقبگرد نکرد بلکه با وجود همه کارشکنی‌ها، محدودیت‌ها، تهدید‌ها و تحریم‌ها بین المللی حرکتی کاملا رو به جلو داشته و دارد که همه اینها مرهون درایت، تدبیر و ایستادگی حضرت مقام معظم رهبری است؛ لذا مجلس یازدهم تلاش می کند که با عمل به منویات ایشان، مسیر آبادانی ایران اسلامی را هموار سازد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی