کد خبر : 3125

رضاحسینی قطب‌آبادی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز مجلس یازدهم:

منتخب مردم شهربابک در مجلس یازدهم گفت: مجلس می‌تواند با نظارت قوی و ابزارهای قانونی که در اختیار دارد کام مردم را شیرین کرده و دست کسانی که در پشت پرده به دنبال سودجویی هستند را قطع کند.

مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی ، با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: امیدواریم مجلس یازدهم در سال جهش تولید، موجب تولید آرامش، امنیت و رفاه برای مردم شود.

منتخب مردم شهربابک در مجلس یازدهم با بیان اینکه پیام مقام معظم رهبری نقشه راه را به مجلس یازدهم نشان داد، بیان کرد: تاکید ایشان بر خانواده، جوانان، تولید، پرهیز از حاشیه‌ها و کارکردن در سایه وحدت بود. با نگاه واقع بینانه می‌توان دریافت که بی توجهی به این موارد سبب ایجاد مشکلاتی برای کشور شده است.

وی افزود: در گام دوم انقلاب هستیم و باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا حق مردم را ادا کنیم، این مردم شایسته قدردانی و ستایش هستند و در سالهای اخیر همواره مردم بوده‌اند که به دستور مقام معظم رهبری حوادثی مانند سیل، زلزله و کرونا را جمع کرده‌اند و دولت در این زمینه‌ها نقش ناظر را داشته و کار مهمی را انجام نداده است.

رضاحسینی قطب‌آبادی ادامه داد: امیدوارم مجلس یازدهم با تصویب و اصلاح برخی قوانین و تقویت بُعد نظارتی مجلس حق خود را نسبت به مردم ادا کنیم.

این منتخب مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه یکی از دلایل بروز فساد در کشور عدم نظارت کافی بوده است، گفت: مجلس می‌تواند با نظارت قوی و ابزارهای قانونی که در اختیار دارد کام مردم را شیرین کرده و دست کسانی که در پشت پرده به دنبال سودجویی هستند را قطع کند.

رضاحسینی قطب‌آبادی با بیان اینکه مجلس یازدهم این روحیه را دارد که فرامین مقام معظم رهبری را عملیاتی کند، اظهار داشت: امیدواریم سرباز خوبی برای اجرای فرامین ایشان باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی