کد خبر : 3124

فرشادان با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز مجلس یازدهم:

منتخب مردم سنندج و دیواندره در مجلس یازدهم گفت: در مجلس دهم تحقیق و تفحص‌هایی که آغاز می‌‎شد با کارشکنی‌هایی روبه‌رو می‌شد و بارها و بارها افرادی که مورد سوال قرار می‌گرفتند برای یک نامه‌نگاری اقدامات غیرهمکارانه‌ای را انجام می‌دادند.

مهدی فرشادان ، با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: یکی از دغده‌های مقام معظم رهبری معیشت مردم است و مجلس یازدهم باید برنامه‌های اقتصادی را در اولویت کاری خود قرار دهد.

منتخب مردم سنندج و دیواندره در مجلس یازدهم با بیان اینکه همه باید تلاش کنند تا از این برهه حساس عبور کنیم، بیان کرد: مشکلات معیشتی مردم باید در ضمن هم‌افزایی دستگاه‌های مختلف رفع شود زیرا مردم تحت فشار هستند و مقام معظم رهبری به درستی این موضوع را به عنوان اولویت مجلس یازدهم مورد تاکید قرار دادند.

وی افزود: مجلس با برنامه ریزی و تصویب قوانین در زمینه بهبود فضای کسب و کار، ایجاد اشتغال و کاهش تورم به حل مشکلات معیشتی باید توجه داشته باشد.

فرشادان با تاکید بر اینکه قطعا مجلس باید بُعد نظارتی خود را تقویت کند، ادامه داد: در مجلس دهم تحقیق و تفحص‌هایی که آغاز می‌‎شد با کارشکنی‌هایی روبه‌رو می‌شد و بارها و بارها افرادی که مورد سوال قرار می‌گرفتند برای یک نامه‌نگاری اقدامات غیرهمکارانه‌ای را انجام می‌دادند.

این منتخب مردم در مجلس یازدهم گفت: مجلس باید با افرادی که در زمینه اقتصاد، کارشکنی می‌کنند با استفاده از امکاناتی همچون تحقیق و تفحص، برخورد قاطعی داشته باشد تا شاهد چنین مواردی نباشیم.

فرشادان اظهار داشت: تعامل قوای سه گانه برای حل مشکلات مردم لازم است البته نباید موجب تداخل در وظایف قوا شود، در راستای اقتصاد و معیشت مردم این همکاری‌ها لازم است و هر جایی که لازم باشد باید اقدامات لازم صورت گیرد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی