کد خبر : 3066

خجسته با اشاره به تأکیدات رهبری معظم در روز قدس:

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در مجلس دهم با اشاره به تصویب اخیر طرحی در مجلس برای مقابله با اسرائیل، گفت: جمهوری اسلامی به عنوان سردمدار جبهه مقاومت، هرگز اجازه نمی‌دهد صهیونیست‌ها نقشه‌های شوم خود را درباره فلسطین عملی کنند.

امیر خجسته ، با اشاره به بیانات تلویزیونی مقام معظم رهبری به مناسبت روز قدس و تلاش صهیونیست‌ها برای عربی جلوه دادن موضوع فلسطین، گفت: استکبار جهانی و برخی کشورهای خودفروخته منطقه قصد دارند موضوع فلسطین را عربی جلوه دهند در حالی که این موضوع به تمام جهان اسلام و حتی جهان بشریت مربوط است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اگر موضوع فلسطین عربی شود دیگر هیچ سازمان بین المللی، کشور و شخصی نسبت به آن حساسیت نخواهد داشت از این رو نباید اجازه دهیم فلسطین فراموش شود.

وی در ادامه با بیان اینکه طبق تأکیدات رهبری تا 20 سال آینده، رژیم منحوس صهیونیستی محو خواهد شد، عنوان کرد: فلسطین متعلق به جهان اسلام و جزء لاینفک آن است.

قانون مجلس علیه صهیونیست‌ها، باعث محو هرچه سریع‌تر این غده سرطانی از منطقه می‌شود

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس دهم در ادامه با بیان اینکه سالهای طولانی است که به در حق فلسطینیان ظلم روا شده و هر روز این فشارها از تحریم گرفته تا عدم رسیدگی در زمان شیوع ویروس کرونا افزایش می یابد، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در روزهای اخیر برای نابودی اسرائیل طرحی را به تصویب رساند تا مبارزه جدیدی باشد با این رژیم منحوس و تا زمان نابودی این غده سرطانی نیز اقدامات ما با قدرت ادامه خواهد داشت.

خجسته ادامه داد: صهیونیست ها نباید تصور کنند تا سر جهان به ویروس کرونا و مهار آن گرم است می توانند به راحتی نقشه های شوم خود در منطقه به خصوص اتصال کرانه باختری به سرزمین های اشغالی را دنبال کنند بلکه جمهوری اسلامی به عنوان سردمدار جبهه مقاومت در منطقه، دقت نظر لازم را به این موضوع داشته و اجازه آن را نخواهد داد.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در پایان همه پرسی را تنها راه حل مشکل فلسطین دانست و خاطرنشان کرد: استکبار جهانی و صهیونیست ها از برگزاری همه پرسی هراس دارند چرا که نتیجه آن، خواری و ذلت آنها را به دنبال خواهد داشت./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی