کد خبر : 3062

نمایندگان قم در جلسه شورای اداری استان قم تاکید کردند:

نمایندگان قم در جریان سخنرانی خود در نخستین جلسه شورای اداری این استان در سال ۹۹ بر وجود وحدت میان آنها برای حل مشکلات قم تاکید کردند.

احمد امیرآبادی فراهانی، رئیس مجمع نمایندگان استان قم در نخستین جلسه شورای اداری استان قم که امروز پنجشنبه (یکم خردادماه) در محل شهرداری قم و به منظور تکریم فعالیت ها و اقدامات دوازده ساله دکتر لاریجانی برگزار شد گفت: از تمامی دستگاه ها به خصوص کادر درمان، نیروهای جهادی، بسیج، طلاب و دولت برای تمامی اقدامات خود جهت مقابله با کرونا که باعث شد ایران با کشورهای دیگر قابل مقایسه نباشد تشکر می کنم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیگیری های مجلس در زمان شیوع کرونا را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: از تلاش های دکتر لاریجانی در سه دوره نمایندگی قم و ریاست مجلس ایشان تشکر می کنم و در طول 8 سالی که بنده خدمت ایشان بودم آنچه برای نمایندگان قم مهم بود حل مشکلات و رسیدگی به این استان به دور از هرگونه اختلاف بود.

وی افزود: شاید در مجامع استان های دیگر برای عزل و نصب ها مشکلاتی وجود داشت اما نمایندگان قم همواره در حل مشکلات اتفاق نظر و وحدت داشتند که بنده از طرف خودم، آقای ذوالنور و آقای زاکانی منتخب مردم در مجلس یازدهم از ایشان قدردانی می کنم.

رئیس مجمع نمایندگان استان قم در پایان ادامه اضافه کرد: همچنین از حجت الاسلام فصیحی مسئول دفتر دکتر لاریجانی در قم و دکتر جعفری در دفتر تهران برای رسیدگی به مشکلات مردم و مسائل استان قم تشکر می کنم.

ذوالنوری: سعه صدر دکتر لاریجانی در اداره مجلس باعث بروز کمترین تنش در مجلس شد

مجتبی ذوالنوری نماینده قم نیز در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات سه دوره دکتر لاریجانی به عنوان ریاست مجلس گفت: ایشان با سعه صدر، طمأنینه و آرامش مجلس را با وجود گرایش های مختلف سیاسی اداره کرد که کار آسانی نبود و همین باعث شد کمترین تنش را در مجلس داشته باشیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: از زحمات دوازده ساله ایشان به خصوص 4 سال اخیر که بنده نیز در مجلس حضور داشتم و همچنین از آقای امیرآبادی به عنوان عضو تأثیرگذار هیأت رئیسه مجلس تشکر می کنم .

وی در ادامه رسالت مجلس را در شرایط فعلی سنگین عنوان کرد و افزود: مجلس باید با تدوین قانون به ریل گذاری برای دولت، و با نظارت بر اجرای قوانین به دولت کمک کند همچنین باید تلاش شود تا بی اعتمادی نسبت به مسئولان از بین برود.

ذوالنور ادامه داد: تعداد کسانی که در کشور خدمت می کنند چندین برابر افرادی است که در مضان اتهام هستند اما همین تعداد کم نیز نباید باشند و مجلس باید تبدیل به مسیری برای بازگشت اعتماد عمومی شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن تاکید بر رعایت عدالت از سوی مسئولان خاطرنشان کرد: اعتماد مردم سرمایه ملی است که باید اولویت نخست مجلس یازدهم در کنار موضوع معیشت باشد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
آخرین اخبار