کد خبر : 3061

عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد راهپیمایی روز قدس بیانگر استمرار مبارزه مسلمانان با جریان صهیونیسم تروریست در جهان است.

ابوالفضل حسن بیکی   با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس همزمان با محدودیت های کرونایی، گفت: صهیونیست ها طی چند مدت گذشته با مشکلات داخلی زیادی مواجه بوده اند و برگزاری راهپیمایی روز قدس نیز بر فشارهای بین المللی علیه آنها می افزاید.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم و آوارگان فلسطینی با برگزاری راهپیمایی روز قدس متوجه می شوند که در راه آزادسازی قدس شریف تنها نیستند، اظهار کرد: در واقع این روز بیانگر استمرار مبارزه مسلمانان با جریان صهیونیسم تروریست در جهان است.

وی ادامه داد: در این بین می توان اذعان کرد راهپیمایی روز قدس امسال به رهبران کشورهای منطقه که فریب توطئه های آمریکا را خورده و اقدام به برقراری روابط پشت پرده با اسرائیل کرده اند، این پیام را خواهد رساند که توبه کنند و به پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین بپردازند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: طی چند وقت اخیر شاهد حملات مستمر و سنگین توپخانه ای و هوایی اسرائیلی ها علیه فلسطینی ها بوده ایم از این رو در روز قدس خشم خود علیه اینگونه اقدامات ضدبشری صهیونیست ها را به افکار عمومی دنیا نشان خواهیم داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون تردید برگزاری راهپیمایی روز قدس در شرایط کنونی دفاع از آرمان های انسانی و دینی است و نباید از این موضوع غافل شویم/

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
آخرین اخبار