کد خبر : 2995

نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی:

نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: هدف اسراییل، نفوذ در بین مسلمانان ایجاد نفاق و تفرقه بین جهان عرب و کشورهای عرب اسلامی بود تا بتواند به اهداف شوم خود در منطقه دست پیدا کند.

سید احسن علوی با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت:  روز قدس یک مکتب اسلامی در مقابل استکبار جهانی است و یک سال پس از پیروزی انقلاب با هوشیاری و عمق تفکر ناب اسلامی، امام راحل آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان دفاع از انسانیت، آزادی و عدالت خواهی اعلام کردند.

محور مقاومت  شکافی عمیق در میان حامیان استکبار، صهیونیست و آمریکا به وجود آورد

وی با اشاره به صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط جهان ادامه داد: محور مقاومت  شکافی بزرگ در میان حامیان استکبار، صهیونیست و آمریکا به وجود آورد تا مردم دنیا یقین کنند صدور انقلاب اسلامی برای دفاع از مظلومان جهان است.

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس ادامه داد: این روز توانست یک وحدت و آرمان واحدی برای فلسطین بین کشورهای اسلامی ایجاد کند و فلسطین را به نماد مظلومیت و آزادی خواهی اسلامی در صحنه جهانی تبدیل کند، آن هم در زمانی که یاس و ناامیدی بر مسمانان منطقه و جهان مستولی بود و کسی جرات دفاع از فلسطین و بیت المقدس را نداشت.

 

 
احسن علوی

 

بیشتر بخوانید: 

  • خیانت برخی کشورهای اسلامی همچون بحرین و عربستان زمینه‌ساز نقشه خباثت‌آمیز "معامله قرن" است
  • طرح خائنانه معامله قرن به زباله دان تاریخ می رود

 

این نماینده مردم در مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد: هدف اسراییل از جنگ در فلسطین و نفوذ در بین مسلمانان ایجاد نفاق و تفرقه بین جهان عرب و کشورهای عرب اسلامی بود تا بتواند به اهداف شوم خود در منطقه دست پیدا کند، اما پیروزی انقلاب اسلامی و تفکر اسلامی امام خمینی (ره) بزرگترین شکست بود و مانند صاعقه ای بر سر اسراییل جهان خوار و ظالم بود.

نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: فلسطین جایگاه ویژه و ممتازی برای مسلمانان، مسیحیان و دیگر ادیان دارد،این کشور از نظر سیاسی، جغرافیایی دارای یکسری امتیازات خاصی است که هر از چند گاهی مورد توجه بوده و است و تفکر ایجاد کشوری صهیونیستی در این منطقه دلایل بسیاری دارد؛ که مهمترین آن ایجاد تفرقه و اختلاف در جهان عرب و کشورهای اسلامی خاورمیانه است تا آرامش و سکون را از این منطقه آسیا و دنیای اسلام سلب کنند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر نقش مهم و تعیین کننده محور مقاومت ،تصریح کرد: جبهه مقاومت در برابر کشورهای بسیاری که از جریان آمریکایی-صهیونیستی حمایت می کرد، باعث شد تا معادلات دشمنان به هم بخورد و موجب ضربه زدن به اهداف صهیونیست ها و از سوی دیگر موجب وحدت و یکپارچگی امت اسلامی شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی