کد خبر : 17549

رضائی به مناسبت سالروز شهادت سردار دلها:

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه امروز مکتب سلیمانی در حال تغییر جریانات منطقه است، گفت: قطعا در آینده مکتب سلیمانی رکن اساسی معادلات و تغییرات منطقه خواهد بود.

علی رضائی، ضمن تسلیت دومین سالگرد شهادت قهرمانانه سرباز وطن حاج قاسم سلیمانی به رهبری، ملت قهرمان پرور ایران و همرزمان ایشان، گفت: حاج قاسم سلیمانی تمام عمر با برکت خود را در راه دفاع از ایران اسلامی سپری کرد و شهادت این سرباز ولایت موجی از اتحاد و همدلی را در بین ایرانیان ایجاد کرد.

نماینده مردم  کنگاور، صحنه و هرسین یادآور شد: در دومین سالگرد شهادت این قهرمان ملی، رهبر معظم انقلاب اسلامی یک جمله فرمودند که «سلیمانی عزیز، ملی‌ترین و امتی‌ترین شخصیت ایران و دنیای اسلام بوده و هست» که همین یک جمله نشان دهنده جایگاه ویژه ایشان نزد رهبر و ملت و جهان اسلام است .

وی در ادامه بیان داشت: همچنین رهبری فرزانه فرمودند «حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت.»

وی افزود: شکوه و حضور مردم در صحنه‌ تشییع پیکر سردار دل‌ها و حمله موشکی حماسه‌ساز نیروهای نظامی ولایت‌مدار کشورمان به پایگاه‌ عین الاسد آمریکا، قدرت الهی برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی را نشان داد و شهادت و دلدادگی را تعریف و معنای دیگری کرد.رضائی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی به گونه ای زندگی کرد که بعد از شهادتش مکتب سلیمانی شکل گرفت که در همه زوایای زندگی شخصی و کاری ایشان مشخص است، عنوان کرد: امروز این مکتب در حال تغییر جریانات منطقه است و قطعا در آینده مکتب سلیمانی رکن اساسی معادلات و تغییرات منطقه خواهد بود .

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ایران عزیز انصافا با حضور باشکوه در تشییع و گرامیداشت حاج قاسم و تکرار آن در سال های بعد،  قدردانی خود را به ایشان نشان دادند. جا دارد مسئولان نیز با الگو قرار دادن خط فکری این شهید آسمانی و ادامه دادن راه  او، دین خود را به مردم ادا کنند./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی