کد خبر : 17346

رضازاده با اشاره به نشست ضد ایرانی مشاور امنیتی بایدن با رئیس تل‌آویو:

عضو هیات رئیسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد رژیم صهیونیستی می خواهد با سیاه‌نمایی نسبت به اینکه ایران درصدد دستیابی به تسلیحات هسته ای است، زمینه برهم زدن گفتگوهای برجامی را فراهم کنند.

رضازاده با اشاره به نشست ضد ایرانی مشاور امنیتی بایدن با رئیس تل‌آویو:یعقوب رضازاده ، در رابطه با اهداف پشت پرده نشست ضد ایرانی مشاور امنیتی بایدن با رئیس تل‌آویو، گفت: رژیم جعلی صهیونیستی این روزها به دنبال ایجاد اجماع جهانی علیه برنامه هسته ای کشورمان هستند از این رو مشاهده می شود که مقامات اسرائیلی همزمان با برگزاری مذاکرات وین، سفرهای متعددی به آمریکا و کشورهای منطقه داشته اند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع اسرائیلی ها می خواهند با سیاه‌نمایی نسبت به اینکه ایران درصدد دستیابی به تسلیحات هسته ای است، زمینه برهم زدن گفتگوهای برجامی را فراهم کنند.

وی ادامه داد: این مهم در حالیست که نباید فراموش کرد طرح موضوع هراس نسبت به سلاح هسته ای صرفا برای ایجاد همگرایی است تا مقامات این رژیم جعلی بتوانند موضوعاتی مانند قدرت موشکی و نفوذ مثبت ایران در منطقه را تحت الشعاع قرار دهند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: عدم رفع تحریم ها و بازگشت به مذاکرات هسته ای و اعمال محدودیت های بیشتر علیه جمهوری اسلامی از سوی ایالات متحده، خواسته تلاویو است از این رو مشاهده می شود که مقامات ارشد این رژیم چندی پیش در ادعایی واهی عنوان کردند منابع آزاده شده و پولی که ایرانی‌ها دریافت می‌کنند به شکل تروریسم و ​​موشک به ما خواهد رسید.

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد اقدامات اسرائیلی ها علیه کشورمان به نتیجه نخواهد رسید زیرا اکنون جمهوری اسلامی قدرت برتر منطقه بوده و معادلات بین المللی را تغییر داده است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی