کد خبر : 17238

رضازاده:

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رژیم صهیونیستی که در مقابل موشک های کوتاه برد غزه تسلیم شد، چطور می تواند در مقابل موشک های نطقه زن ایرانی ایستادگی کند.

یعقوب رضازاده ، در خصوص تهدیدهای مکرر رژیم صهیونیستی در راستای حمله نظامی به مراکز هسته ای و استراتژیک کشورمان، گفت: طرح چنین موضوعاتی با چراغ سبز ایالات متحده آمریکا انجام می شود زیرا صهیونیست ها خوب می دانند که توانایی رویارویی با جمهوری اسلامی را ندارند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع اسرائیلی ها منطقه کوچکی مانند غزه را سالها تحت شدیدترین محاصره ها قرار دادند اما در مقابل مردم این سرزمین در نبردهای متمادی این رژیم منحوس را وادار به عقب نشینی کردند.

وی با اشاره به اینکه موشک های نقطه زن جمهوری اسلامی امروزه بلای جان مقامات رژیم صهیونیستی شده است، ادامه داد: این مهم در حالیست که بارها مقامات نظامی این رژیم اعلام کرده اند که نمی توانند با توانمندی نظامی ایران مقابله کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه رژیم صهیونیستی امروزه در دنیای سیاست بین المللی نیز در انزوا به سر می برد از این رو تلاش می کند با سیاست ایران هراسی خودش را به کشورهای منطقه نزدیک کند، افزود: بر این اساس مشاهده می شود که مقامات رژیم صهیونیست هر چند وقت یکبار نسبت به حمله نظامی علیه ایران اظهارنظر می کنند.

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی ها به عنوان پشتیبان اسرائیلی ها نیز نتوانستند در مقابل ملت های آزاده منطقه دوام بیاورند از این رو مشاهده می شود که روند خروجشان در حال شکل گیری است، خاطرنشان کرد: متعاقبا صهیونیست ها نیز به خوبی دریافته اند که خروج آمریکا از منطقه، زمینه ساز ضعیف شدن آنها خواهد بود لذا به چنین موضع گیری هایی تلاش می کنند هژمونی قدرت نظامی خود را به رخ بکشند در حالی که خودشان هم به خوبی می دانند در مقابل محور مقاومت امکان هیچ واکنشی ندارند./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی