کد خبر : 17226

قادری:

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس گفت: متاسفانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مانند یک جاسوس در اختیار ایالات متحده قرار دارد.

 

جعفر قادری، در خصوص اهداف پشت پرده فضاسازی جدید مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره جمهوری اسلامی همزمان با مذاکرات وین، گفت: بدون شک اگر تاکنون مسئولان این مجموعه بین المللی بی طرفانه رفتار کرده بودند، هیچ محدودیتی برای در اختیار گذاشتن اطلاعات فعالیت ها نبود.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه، اظهار کرد: متاسفانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به عنوان یک جاسوس در اختیار ایالات متحده قرار گرفته و اطلاعات جزیی را در اختیار برخی کشورهای غربی قرار می دهد.

وی ادامه داد: این مهم در حالیست که آژانس وقتی اطلاعات دانشمندان کشورمان را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار می دهد، ترورها صورت می گیرد لذا طبیعی است که نباید اجازه دهیم بازرسان آنها دسترسی کامل به اطلاعات کشورمان داشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه ایران چرا باید خودش را متعهد به ارائه کامل اطلاعات فعالیت های هسته ای خودش باشد تا این موارد به گفته گروسی در اختیار مذاکره کنندگان اروپایی قرار بگیرد، افزود: مدیر کل آژانس باید بگوید مگر کشورهای اروپایی به تعهدات برجامی خودشان عمل کرده اند؟.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر گروسی می خواهد اعتبار خود و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را حفظ کند باید دست از بیان اظهارات متناقض بردارد./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی