کد خبر : 17165

گودرزوند چگینی:

نماینده مردم رودبار در مجلس اعتقاد دارد دولتمردان باید قوانین مصوب در خصوص پدافندغیرعامل را اجرایی کند تا حملات سایبری کمترین آسیب را داشته باشد.

مهرداد گودرزوندچگینی، در خصوص اهمیت توجه به افزیش سطح پدافند غیرعامل در کشور، گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس آمارهای بین المللی در میان 20 کشور برتر مقابله کننده با حملات سایبری قرار دارد که بیانگر سطح آمادگی متخصصان داخلی در این عرصه است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروزه دشمنان دیگر به جنگ فیزیکی فکر نمی کنند بلکه از طریق حملات سایبری درصدد اقدامات نرمی هستند که امور کشورها را مختلف و سبب نارضایتی مردم شوند.

وی ادامه داد: در واقع دشمنان ملت ها می خواهند از طریق ایجاد نارضایتی، به افکار عمومی بگویند ناکارآمدی وجود دارد و از این طریق باید تغییر در حاکمیت صورت بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه همه دستگاه ها باید از آمادگی خوبی در حوزه پدافند غیرعامل برخوردار باشند، افزود: در این خصوص قوانین مدون و مهمی از سوی قوه مقننه مصوب شده و اکنون دولت باید برای اجرای آنها اهتمام داشته باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد چندی پیش نیز کشورمان تحت شدیدترین حملات سایبری قرار گرفت اما در سریع ترین زمان ممکن، حملات دفع و بخشی از مشکلات برطرف شد؛ البته این مهم نباید مانع توجه بیشتر به این عرصه شود./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی