کد خبر : 16977

عضو کمیسیون امنیت ملی:

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس تاکید کرد:بی نظمی مدیریتی و ضعف عملکرد ها از گذشته تا کنون باعث مشکلاتی در حوزه های مختلف شده و نباید همه چیز را به برجام گره زد.

شهریار حیدری،اظهار داشت:برجام و به دنبال آن تحریم ها بخشی از مشکلات کشور را رقم زده است وشاید تنها 30 تا 40 درصد مشکلات مربوط به تحریم است.

وی افزود:اعتقاد داریم اگر به توان داخلی و ظرفیت های ملی توجه شود و از امکانات بومی استفاده کنیم می توانیم از تحریم هایی سخت تر و شدید تر هم عبور کنیم و اگر تا امروز این سیاست را در پیش گرفته بودیم  وضعیت ما به مراتب مطلوب تربود.

حیدری تصریح کرد:تحریم و مذاکرات نباید توجیهی برای مدیران ناتوان و ضعیف شود در حالی که توان داخلی کشور در شرایطی است که می توان معیشت مردم و نظامات اداری را با مدیریت درست  اصلاح کرد،باید یادبگیریم موضوع مذاکرات خارجی را از مسائل داخلی تمیز دهیم. 

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب خاطر نشان کرد:دنیا به غرب و برجامیان خلاصه نمی شود و ملت ایران هم توانمند تر از آن است که نگاهش را به غرب بدوزد و خود را به آنها پیوند دهد،کشوری با ظرفیت های فراوان و امکانات وسیع اگر صحیح مدیریت شود بی شک از گردنه های خطرناک تری عبور می کنند./

پایان پیام

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی