کد خبر : 16579

الهیان طی پیامی نوشت:

عضو کمیسیون امنیتملی و سیاست خارجی طی پیام روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.

زهره الهیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس طی پیامی به مناسبت  هفتم آذرماه سالروز افتخار آفرینی سربازان ولایتمدار نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران نوشت: حضور این نیرو در اقیانوس ها ضامن امنیت ملی و مساعی آنان در مناطق کمتر توسعه یافته، مایه ی قوت قلب محرومین است.

متن کامل پیام عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به شرح زیر است: 

درود بر رزمندگان دریادل و خانواده نستوه و صبور آنان! سپیدجامگان دلاوری که همسفران آفتابند و همراهان مهتاب! قلب هایشان دریای شجاعت و مردانگی است و جان هایشان، کمینگاه شکار شرک و شرارت! شب هایشان پر از شکوه است و روزهایشان لبریز از حماسه! چشم هایشان دریایی خاموش است و گام هایشان طوفانی پر خروش! حافظان حریم ولایت هستند و سفیران صلح و دوستی در آب های دور! آبادگران عرصه خدمت و پرچمداران سازندگی در سواحل گسترده جنوب کشور! حضورشان در اقیانوس ها ضامن امنیت ملی و مساعی آنان در مناطق کمتر توسعه یافته، مایه ی قوت قلب محرومین. 

 هفتم آذرماه سالروز افتخار آفرینی سربازان ولایتمدار نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به آحاد کارکنان خستگی ناپذیر آن نیرو و خانواده ایثارگر آنان تبریک و تهنیت می گویم.

امید است که در پناه خداوند متعال و تحت توجهات خاص حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) و زعامت مقام معظم فرماندهی کل قوا، امام خامنه ای عزیز(مد ظله العالی ) در کنار اعضای خانواده محترمتان همواره سربلند و سرافراز باشید.

دکتر زهره الهیان نماینده مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی/

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی