کد خبر : 16389

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای ارتقا عملکرد مرکز پژوهش ها نظرات دبیران کمیسیون ها دریافت شد که می تواند بر فرایند ارتباطی مجلس و مرکز اثرگذار باشد.

 

بابک نگاهداری ، با اشاره به نشست با شورای دبیران کمیسیون های مجلس گفت: دبیران کمیسیون های مختلف مجلس نقش کلیدی در هدایت محتوایی جلسات کمیسیون ها در خصوص طرح ها، لوایح و مباحث نظارتی کمیسیون ها و نمایندگان دارند.

وی بیان کرد: مرکز پژوهش ها به عنوان مرکز فکری و علمی که نقش تولید محتوای تخصصی برای کمیسیون ها، مجلس و نمایندگان را بر عهده دارد، باید تعامل خوب و موثری با دبیران کمیسیون ها داشته باشد. به منظور اینکه بتوانیم از نقطه نظرات سازنده دبیران و کمیسیون ها در طراحی بهتر فرایندهای تعاملی و ارتباطی مرکز پژوهش ها با کمیسیون های مجلس استفاده کنیم نشست هم اندیشی با شورای دبیران مجلس برگزار شد.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس اظهار داشت: از ابعاد مختلف پیشنهادات، انتقادات و نظرات دبیران کمیسیون ها در خصوص فعالیت مرکز پژوهش ها اخذ شد، مجموعه پیشنهادات را در زمینه ارتقا عملکرد مرکز پژوهش ها به ویژه در ارتباط با تعامل موثر کمیسیون های مجلس پیش ببریم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی