کد خبر : 16329

نوش آبادی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد مقامات ایالات متحده می خواهند با ایجاد هراس در مقامات کره جنوبی، اموال ایران بلوکه بماند.

حسین نوش آبادی، در رابطه با  گفت‌وگوی دو مقام آمریکا و کره جنوبی درباره دارایی‌های بلوکه شده ایران، گفت: اقدام مذکور می خواهد کشورمان را از ثمرات اقتصادی برجام در به نتیجه رسیدن احتمالی مذاکرات آتی تحت الشعاع قرار دهد.

نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آزادسازی مطالبات ایران از کره جنوبی می تواند گشایش هایی را برای کشورمان رقم بزند اما آمریکایی ها تلاش می کنند این مهم میسر نشود.

وی ادامه داد: بر این اساس مقامات ایالات متحده می خواهند با ایجاد هراس در مقامات این کشورها، اموال ایران بلوکه بماند و تنش ها از بین نرود زیرا این موضوع به نفع آنها تمام می شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: آمریکایی ها تصور می کردند با خروجشان از توافق برجام، ایران منزوی می شود اما این اقدامشان نتیجه بالعکس داشت لذا آنها به شدت عصبانی هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد سیاست مذکور صرفا در راستای سخت کردن شرایط برای کشورمان است تا بتوانند از این طریق سیاست هایشان را اجرایی کنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی