کد خبر : 16251

نوری قزلجه:

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس تاکید دارد که برجام سندی است که می توان با آن خواسته های ایران را درمجامع بین الملل مطالبه کرد.


 

غلامرضا نوری قزلجه ، با اشاره به احیای برجام، گفت: دولت قبل با انجام مذاکراتی سنگین سند محکمی را تهیه کرد که در مجلس بعد از دو ماه بررسی به تصویب رسید، از این رو باید در مراودات بین المللی و مذاکراتی که در پیش داریم سند برجام مبنا قرار گیرد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس بیان کرد: هر چه از زمان سند برجام می گذرد اتفاقاتی به نفع ایران رقم می خورد، مرور زمان حتی در شرایطی که آمریکا از برجام خارج شده و ما نیز به آن بی مهری می کنیم برای ایران مثبت بوده است به طور مثال سال گذشته محدودیت های تسلیحاتی طبق زمان‌بندی مشخص در برجام رفع شد.

وی اظهار داشت: بنابراین برجام در همین شرایط هم برای ایران مفید است با این حال اگر بتوانیم طرف های مقابل را متقاعد به برگشتن به برجام کنیم، می توانیم به نتایج بهتری دست پیدا کنیم.

این نماینده مجلس گفت: در حال حاضر برجام دیگر با بی مهری های سیاسی مواجه نیست، اکنون منتقدان به این نتیجه رسیدند که توافق هسته ای بهترین سند است و برجام می تواند بستر مناسبی برای ارتباطات ما با سایر کشورها باشد تا بتوانیم خواسته های خود را در جوامع بین المللی و کشورهای دیگر مطالبه کنیم.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس عنوان کرد: باید به مسیر برجام برگردیم، اکنون کسی اعتراضی به برجام ندارد چرا که منتقدان در جایگاه اجرا قرار گرفته اند و می گویند برجام سند خوبی است وقتی به سند برگردیم تضمین ها از طرف مقابل گرفته می شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی