کد خبر : 16200

زنگنه:

رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس تاکید کرد: باید این روند تغییر کند که ایران تعهدی را اجرایی کند سپس آنها متعهد شود، در واقع باید آنها گامی بردارند سپس ایران متعهد شود.

 

محسن زنگنه  ، در خصوص انجام مذاکرات و دریافت تضمین از طرف غربی گفت: در تاریخ کشورهای آمریکایی و اروپایی عمل نکردن به تعهداتشان موج می زند.

نماینده مردم تربت حیدریه و مه ولات و زاوه در مجلس تاکید کرد: نکته این است تا آنها تعهداتشان را عمل نکرده‌اند ما به تعهدی عمل نکنیم، تا الان ایران تعهدات را عملی می کرد و غربی ها نسیه به تعهداتشان عمل می کردند، الان باید معامله را عوض کنیم و به جای نسیه خرید سلف انجام دهیم یعنی اول آنها تعهداتشان را انجام دهند و سپس ما اقدامی داشته باشیم.

وی بیان کرد: باید این روند تغییر کند که ایران تعهدی را اجرایی کند سپس آنها متعهد شوند، در واقع باید آنها گامی بردارند سپس ایران متعهد شود.

رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس با اشاره به تئوری بزدل در فضای بین الملل اظهار داشت: طبق این تئوری طرفی که محکم تر بر روی مواضع خود ایستادگی کند، جا خالی نکند پیروز خواهد بود، بنابراین اگر تیم مذاکره کننده ما بر اصول و شعارها ایستادگی کند در نهاید غربی ها با ما کنار می آیند.

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی