کد خبر : 16029

نجابت نشست کمیسیون را تشریح کرد

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از تصویب کلیات طرح مدیریت جامع شهری و روستایی در این کمیسیون خبر داد.

روح الله نجابت ، با اشاره به نشست (سه شنبه 18 آبان ماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: جلسه کمیسیون امور داخلی و شوراها با دو دستور برگزار شد در دستور نخست بحث و بررسی پیرامون طرح مدیریت جامع شهری و روستایی بود درخواست جمعی از همکاران با محوریت کمیسیون با هشتاد و پنجی شدن این دستور مطرح شد. جمع بندی جلسه در کمیسیون این شد که کلیات طرح مورد اقبال و استقبال قرار گرفت و نکاتی در جزییات بود که در زمان مناسب اصلاح می شود.

نماینده مردم شیراز و ورزقان در مجلس ادامه داد: حضور بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی به همراه معاونینش دستور بعدی بود که گزارش مفصلی از اقدامات کمیته امداد امام خمینی(ره) در مدت اخیر ارائه شد.

وی بیان کرد: مشخصا ارتباط کمیته با شبکه های خیریه در سراسر کشور و ساماندهی ارتباط با آنها، اشتغال و خود اشتغالی و توجه به محرومان و مستضعفان در سال اخیر و سنوات گذشته با توجه به شرایط خاص کرونایی و وضعیت اقتصادی و باری که بر کمیته امداد است مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اظهار داشت: بعد از ارائه توضیحات از سوی رئیس و معاونین کمیته امداد اعضای کمیسیون نکات و دغدغه های خود را مطرح کردند که امیدواریم در تعامل سازنده در آینده اتفاقات بهتری رقم خواهد خورد./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی