کد خبر : 15947

زنگنه:

رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس تاکید کرد: گفتاردرمانی و رفتار دو گانه از خصوصیت های آمریکایی ها است و نباید از بلاتکلیفی آنها در مذاکرات برجام تعجب کرد.

محسن زنگنه ، با اشاره به رفتار دوگانه آمریکایی ها با ایران و گفتاردرمانی در زمینه مذاکرات هسته ای گفت: ایران بیش از 40 سال است که با رفتارهای دموکرات ها و جمهوری خواهان آمریکایی مواجه است، اگر جریان شناسی دقیق از آمریکا داشته باشیم از دوگانگی رفتار آنهاتعجب نمی کنیم، چرا که نظام حاکم آمریکا توسط مسیحیت صهیونیستی اداره می شود.نماینده مردم تربت حیدریه و مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سیاست آمریکایی ها چه دموکرات چه جمهوری خواه، دشمنی با ایران است و شیوه های آن متفاوت است برخی پرخاشگری می کنند و برخی با دست پس می زنند و با پا پیش می کشند، تنها ظاهر قضیه فرق می کند، رهبری در توصیف دموکرات ها فرمودند زیر دستکش مخملی چدن است و ما الان با رئیس جمهور دموکرات مواجه هستیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: بنابراین به نظر بنده خیلی ساده انگاری است فکر کنیم که آمریکایی ها قرار است رویکردشان را تغییر دهند.

وی گفت: آنها در نهایت به دنبال روش هایی می گردند که جلوی رشد و توسعه کشور را بگیرند، در برنامه توسعه اقتصادی و هسته ای مانع ایجاد کنند و اینکه تحریم ها را افزایش می دهند. این رفتارها بسیار طبیعی است چرا که خصوصیت و جوهره وجود آمریکا چنین رفتارهایی است و نباید انتظاری غیر از این داشته باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی
  • عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت‌های غیر متعارف در حوزه محیط زیست از آب گرفته تا ذخایر دیگر همچون خاک و…