کد خبر : 15640

کوثری:

نماینده مردم تهران در مجلس اعتقاد دارد احزاب همواره طی دهه های گذشته در حرف هایشان به نفع مردم سخن گفته اند اما در عمل بر خلاف آنها رفتار کرده اند.

اسماعیل کوثری  در خصوص دلایل و موانع عدم کارایی احزاب در کشورمان، گفت: احزاب همواره طی دهه های گذشته در حرف هایشان به نفع مردم سخن گفته اند اما در عمل بر خلاف آنها رفتار کرده اند.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شکل گیری دیدگاه منفی نسبت به احزاب مربوط به پیش از انقلاب است، اظهار کرد: در واقع مردم احزابی را می خواهند که برای مملکت فدا شوند، نه برای منافع خودشان، از این رو مشاهده می شود که این جریان های سیاسی در کشورمان به خبوی شکل نگرفته اند.

وی با بیان اینکه در قرآن کریم فقط تاکید جدی بر حزب الله شده است، ادامه داد: در واقع منظور این مهم فعالیت به نفع مردم، حرکت در راه خدا و عدم وابستگی به دیگران است اما در کشورمان مشاهده می شود که احزاب به صورت مقطعی فعالیت می کنند که حتی فقط نامشان حزب است وگرنه جریان سیاسی بشمار می روند و به دنبال منافع مدنظرشان هستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: این مهم در حالیست که احزاب باید قوی شوند تا ائتلاف و وحدت شکل بگیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این میان نباید از یاد برد که احزاب باید فعالیت هایشان را به مردم گزارش دهند تا مردم از طریق چنین شفافیتی به آنها اعتماد کنند./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی