کد خبر : 15578

باقری

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس تاکید کرد که در ابتدای مذاکرات برجام باید زمانی برای به نتیجه رسیدن گفت‌وگو تعیین کرد.

 

محمد باقری بنابی ، با اشاره به اینکه از فردا مذاکرات برجامی آغاز می شود، گفت: مقام معظم رهبری تاکید دارند که با همه کشورها جز رژیم صهیونیستی می توانیم مذاکره کنیم، در حال حاضر راه چاره در دنیا با گفت و گو است و با مذاکرات می توان مشکلات کشور را حل کرد.

نماینده مردم بناب در مجلس ادامه داد: قرآن هم می گوید برای حل مشکلات باید با مشرکان مذاکره کرد، از فردا مذاکرات شروع می شود که برای آن شروطی داریم از جمله اینکه نباید مذاکرات فرسایشی شود در واقع لازم است  دربازه زمانی مشخص بحث تمام شود این طور نباشد که دو تا سه سال طول بکشد و به اقتصاد کشور آسیب بیشتری وارد نشود باید در تاریخ مشخص به نتیجه برسد.

وی بیان کرد: اگر مذاکرات چند سال طول بکشد مانند دوره دولت احمدی نژاد، خلاف منویات رهبری صورت می گیرد، بنابراین باید در ابتدای مذاکرات موضوع فرسایشی نبودن مطرح شود و بازه زمانی تعیین کنند.

باقری تاکید کرد: هرگز در موضوعات مقاومت، توان موشکی و دفاعی مذاکره نمی کنیم و نباید اجازه دهیم طرف مقابل این مباحث را در موضوع مذاکرات هسته ای مطرح کند.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس گفت: مذاکرات باید در چارچوب تعهدات طرفین در برجام انجام شود در غیراینصورت مذاکرات برای کشور دردسرساز خواهد بود./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی