کد خبر : 15508

عباس زاده مشکینی :

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به بیان توضیحاتی درباره جزئیات جلسه امروز کمیسیون متبوع خود پیرامون تحرکات نظام سلطه در منطقه پرداخت.

 

محمود عباس زاده مشکینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره جزئیات جلسه امروز کمیسیون متبوع خود پیرامون تحرکات نظام سلطه در منطقه اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عصر امروز، با حضور کارشناسان و مسئولان نهادهای مطالعاتی استراتژیک ، مرکز پژوهش های مجلس و مسئولان امور بین الملل وزارتخانه های ذی ربط جلسه مشترک داشت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: در این جلسه سناریوهای احتمالی نظام سلطه و عوامل منطقه آنها در غرب آسیا و پیرامون مرزهای جمهوری اسلامی ایران بررسی شد.

عباس زاده مشکینی در ادامه بیان کرد: بر اساس اطلاعات پنهان و آشکار، کارگردان و کارگردانی تمام تنش ها و ترورها و ناامنی های منطقه برای جمهوری اسلامی ایران روشن و اهداف، استراتژی و تاکتیک آنها نیز مشخص است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بازی گردانان، بازی گران و بازی خوردگان هم برای ما شناخته شده اند اضافه کرد: بر اساس اطلاعات و محاسبات موجود جمهوری اسلامی ایران از حیث اطلاعاتی، امنیتی و سیاسی و نظامی قوی تر از گذشته دست برتر را داشته است.

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی