کد خبر : 15309

عباس زاده با اشاره به اقدامات ایران در مبارزه با قاچاق مواد مخدر:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل مواد مخدر را حرام فرموده است از این رو به نظر می رسد اطلاعات غلطی به علی اف داده شده است.

 

 

محمود عباس زاده مشکینی  در واکنش به گزافه گویی های رئیس جمهور آذربایجان گفت: از اظهارات منتسب به آقای الهام علی اف متاسفم. تلاشهای جمهوری اسلامی ایران بر علیه قاچاق مواد مخدر در دنیا بی نظیر است اگر غیر از این بود کل اروپا و قفقاز گرفتار تبعات مواد مخدر می شد.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر در دنیا و منطقه هزاران شهید و مجروح داده است از این رو اعتقاد دارم که برخی اظهارات بر علیه حسن همجواری و همسایگی است و نباید بین 2 ملت هم کیش و مسلمان شکاف ایجاد شود.

وی اظهار داشت: بدخواهان دو ملت مسلمان ایران و آذربایجان به دنبال شکاف بین دو کشور اسلامی و همسایه هستند که باید به این شیطنت و بدخواهی پایان داد.

این نماینده مجلس با تاکید براینکه  ایران در خط مقدم مبارزه با قاچاق مواد مخدر است بیان کرد: قوانین کیفری شدید در حوزه مواد مخدر «در راستای بازدارندگی»، در ایران وضع شده است که گواهی می دهد ایران در خط مقدم مبارزه با قاچاق مواد مخدر است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل مواد مخدر را حرام فرموده است از این رو به نظر می رسد اطلاعات غلطی به پرزیدنت جمهوری آذربایجان داده شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان که این روزها می‌کوشد به هر قیمتی اشتباه خود را در باز کردن پای رژیم صهیونیستی به منطقه انکار کند؛ این بار در ادعایی جدید گفته است که باکو مسیر ترانزیت مواد مخدر از ایران به ارمنستان و از آنجا به اروپا را مسدود کرده است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی
  • عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت‌های غیر متعارف در حوزه محیط زیست از آب گرفته تا ذخایر دیگر همچون خاک و…