کد خبر : 15222

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در تشریح نشست مشترک کمیسیون با دبیر شورای عالی امنیت:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه مشترک امروز اعضای کمیسیون با دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور بر تداوم تعامل کمیسیون و مجلس با شورای عالی امنیت ملی تأکید و در خصوص مسائل منطقه‌ای به ویژه تحولات اخیر گفت وگو شد.

 

 

محمود عباس زاده مشکینی، با اشاره به دیدار عصر امروز(سه شنبه 20 مهرماه) اعضای کمیسیون امنیت با شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، اظهار داشت: در این جلسه در خصوص آخرین تحولات قفقاز و افغانستان صحبت شد و نمایندگان عضو، نظرات خود را در خصوص شرایط مختلف منطقه و افزایش همگرایی میان مجلس و شورا مطرح کردند.

وی افزود: از آنجایی که دبیر شورای عالی امنیت ملی خوشبختانه اهل تعامل و به دنبال توسعه مناسبات قوه مقننه با شورا هستند، امیدواریم بر اساس اقتضائات روز، این نشست‌ها نیز تداوم داشته باشد و امیدواریم نتیجه این جلسه ارتباطی روان‌تر و مستمرتر میان شورای عالی امنیت ملی و کمیسیون امنیت ملی و سیاست  خارجی مجلس باشد.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: همکاران و اعضای کمیسیون نیز سوالاتی در خصوص مسائل تحولات اخیر قفقاز و افغانستان داشتند که دبیر محترم شواری عالی امنیت ملی توضیحات لازم را در این خصوص ارائه کردند و در این جلسه مفصل و طولانی صحبت‌های مهمی میان اعضای کمیسیون و مسئولین شورای عالی امنیت ملی رد و بدل شد. همچنین مسائل اقتصادی، فرهنگی و تحلیل‌هایی در مورد رویکردهای جمهوری اسلامی ایران در خصوص مسائل مختلف منطقه در این جلسه ارائه شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی